В Острозькій академії відбулася ярмарка вибіркових дисциплін

17.02.2022

17 лютого у Національному університеті «Острозька академія» відбулася ярмарка вибіркових дисциплін загального циклу. Модерувала захід Юлія Шулик, помічниця ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти, доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту, кандидатка економічних наук.

«Зараз розпочинається запис на вибіркові дисципліни на наступний навчальний рік. Це дуже важливий процес, бо студентам, аспірантам потрібно визначитися з переліком предметів, які вони хотіли б вивчати. Це можуть бути ті дисципліни, які посилять їхню професійну складову або додаткові вміння»,

зазначила Юлія Шулик.

Після цього викладачі Острозької академії презентували свої навчальні дисципліни, акцентуючи увагу на практичних навичках, які зможуть отримати студенти.

Враженнями від зустрічі поділилася студентка 3 курсу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Анастасія Рудик:

«Сьогоднішня зустріч була важливою, бо нам потрібно знати, що саме ми вивчатимемо. На 3 курсі я розумію значення комунікації університету зі студентами. Приємно вражена кількістю й різноманітністю дисциплін. Вважаю, що Острозька академія завдяки такій політиці дає справжню свободу у праві вибору, тобто поважає студентів, а також їхні розумові й професійні навички».

Більше інформації про вибіркові дисципліни можна знайти за покликанням: https://www.oa.edu.ua/ua/osvita/vybirkovi_dystsypliny