Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-практичній студентській інтернет-конференції «Комунікація та інформаційна війна»

15.09.2022

Кафедра англійської філології факультету романо-германських мов НаУОА, кафедра Права і Інституцій Європейського Союзу факультету Політичних Наук та Міжнародних Відносин Варшавського Університету запрошують до участі в роботі Міжнародної науково-практичної студентської інтернет-конференції «Комунікація та інформаційна війна». Конференція відбудеться 20 жовтня 2022 року.

До участі в конференції запрошуються студенти й аспіранти.

Тематичні напрямки секційних засідань:

1. Інформаційна війна як складова гібридної війни.
  2. Особливості інформаційних та дезінформаційних кампаній під час воєнних дій на території України, з урахуванням імперських, колоніальних та постколоніальних наративів.
  3. Маніпуляції та викривлення інформації російськими ЗМІ.
  4. Аспекти інформаційної війни РФ проти західних країн.
  5. Медійні репрезентації прихильників та противників інформаційної війни проти України.
  6. Когнітивні аспекти інформаційної війни, образ ворога.
  7. Актуальні проблеми комунікації та лінгвістики.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.

Форми участі в конференції:

1. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  2. Участь як слухача.
  3. Заочна участь (публікація статті).

Для участі в конференції просимо надіслати до 7 жовтня 2022 року на електронну адресу kafedra.lingvistyky@oa.edu.ua:

• Заявку для участі в конференції (форма додається);
  • Електронний варіант статті (7-8 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  • Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю (у форматі * .jpg, *.png).

За детальною інформацією прохання звертатися на кафедру англійської філології факультету романо-германських мов або за нижчевказаним номером телефону

Відповідальний секретар:

Яцюк Людмила Степанівна