Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Відбулася зустріч ректора Острозької академії з іноземними студентами

15 лютого 2022

В Острозької академії відбулася зустріч з іноземними студентами. Під час спілкування з ректором Острозької академії Ігорем Пасічником, здобувачі з Нігерії, Пакистану, Камеруну та Еквадору, прослухали коротку лекцію сучасної історії України, зокрема і про відносини з іншими державами, а також Російською Федерацією.

Ігор Пасічник, зазначив, що в Острозькій академії вже сьогодні організовується загін Територіальної оборони ім. Князів Острозьких, до якого будуть долучені студенти, викладачі та представники ректорату та запевнив, що іноземні студенти знаходяться у безпеці, поки навчаються у нашому університеті.

«Зберігайте спокій. Вчіться. Організовуйте своє дозвілля. Не будьте байдужими до подій в Україні та світі. Критично підходьте до аналізу будь-якої отриманої зі ЗМІ інформації»

зазначив ректор Національного університету “Острозька академія”, Ігор Пасічник.

Наприкінці зустрічі іноземні здобувачі мали можливість поставити запитання ректору, а також обговорити етапи взаємодії у випадку початку повномасштабних бойових дій на території України. Після цього студентів ознайомили зі шляхами евакуації на різних поверхах університету. Адже, староакадемічний та новоакадемічний навчальні корпуси університету обладнані бомбосховищами і вони готові до того, щоб там можна було перебувати тривалий період.

До слова, інформацію про вступ іноземних громадян та співпрацю Острозької академії із зарубіжними навчальними закладами можете дізнатися тут.