Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Про вступ на магістерські програми говорили в Острозькій академії

14 вересня 2022

13 вересня в Національному університеті «Острозька академія» відбувся онлайн-вебінар «Вступ-2022 на магістерські програми НаУОА». Спікерки – Юлія Харчук, помічниця ректора з освітнього менеджменту, заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії; Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів.

Під час зустрічі спікерки розповіли про те, як вступити на омріяну програму; успішно скласти фаховий вступний іспит зі спеціальності; що написати в мотиваційному листі; що робити, якщо абітурієнти не складали МТНК.

«Ми завжди переконані в тому, що Острозьку академію обирають свідомі абітурієнти, які ставлять перед собою конкретні, гарні цілі, не бояться викликів. Ви патріотично налаштовані, опираєтеся на справжні життєві цінності. Ми бажаємо вам успішного й легкого вступу!», 

зауважила Юлія Харчук.

Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів додала:

«Насправді обожнюю такі зустрічі з майбутніми магістрами НаУОА, оскільки саме на них ми можемо прояснити деякі моменти щодо вступу, поговорити про вибір освітніх програм, порадитися й поспілкуватися про цілі й наміри абітурієнтів. Таким же й був цей наш вебінар «Вступ-2022 на магістерські програми НаУОА». Ми в гарній атмосфері дали відповіді на всі поставлені запитання, показали систему, де буде проходити тестування й прояснили повний покроковий план для вступників».

Звертайтеся до нас:

  • 0960266880 – Консультаційний центр для абітурієнтів;
  • 0975537410 – Приймальна комісія НаУ «Острозька академія»;
  • 0968994887sofiia.loziuk@oa.edu.ua – Лозюк Софія Андріївна, керівник профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУ «Острозька академія»;
  • vstup@oa.edu.ua – електронна скринька Приймальної комісії.

Корисні ресурси для абітурієнтів: