Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

«Довідник спудея» – що це і кому буде корисний ресурс Острозької академії

13 вересня 2022

У Національному університеті «Острозька академія» нещодавно було оновлено ресурс – Довідник спудея, який є корисним усім здобувачам, особливо студентам першого курсу.

На сайті є покрокова інструкція для першокурсників, як потрапити до академічної спільноти, починаючи від заселення в гуртожиток, навчання і до дозвілля, а також всіх корисних проєктів та ресурсів в Острозькій академії.

Ознайомитися з Довідником спудея можна за покликанням: https://handbook.oa.edu.ua/

Також на сайті Довідника спудея є форма зворотного зв’язку, яку ви можете заповнити й отримати відповіді на питання.

До слова, якщо виникнуть питання, звертайтется до прессекретарки Острозької академії Тетяни Шокур (press.secretary@oa.edu.ua).