В Острозькій академії відбудеться турнір із паркового волейболу

13.07.2022

16 липня на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться відкритий міжобласний профорієнтаційний турнір із паркового волейболу «Разом до перемоги».

Мета змагань: профорієнтація до вступу до НаУОА; популяризація й розвиток волейболу в місті, районі та області; підвищення спортивної майстерності; визначення кращих спортсменів; пропаганда спорту й здорового способу життя; збір коштів для потреб ЗСУ.

Участь у змаганнях можуть взяти аматорські команди м. Нетішин, м. Рівне, м. Острог і команда НаУОА. Склад команд: 5 гравців та 1 тренер – представник.

Гра складатиметься із трьох партій. Переможцем стане команда, яка набере найбільшу кількість очок під час турніру. Команда-переможець отримає перехідний кубок.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до участі в турнірі, разом вболівати й допомогти ЗСУ перемогти ворога!