*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Меморандум про співпрацю з Міжнародним університетом INTI

13 січня 2022

13 січня в Національному університеті «Острозька академія» підписали меморандум про співпрацю й взаєморозуміння з міжнародним університетом INTI (Малайзія). 

«Острозька академія посідає чільне місце серед закладів вищої освіти України, у міжнародних рейтингах, особливо щодо якості надання освітніх послуг, інноваційних технологій, запитів на ринку праці. Ми маємо підписані угоди з провідними американськими та європейськими університетами, а нещодавно підписали й угоду з одним із японських університетів. Сьогоднішній меморандум започаткує хорошу традицію. Ми сподіваємося, що обмінні програми стануть успішними, а в майбутньому цей меморандум переросте в підписання повноцінної угоди»,

зазначив ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник.

Договір передбачає зміцнення дружніх партнерських зв’язків Острозької академії й Міжнародного університету INTI (Малайзія), а також сприятиме академічним обмінам студентів і викладачів обох закладів.

В основі меморандуму – візити, пробні заняття, літні й зимові школи; програми міжнародного обміну, розвитку й співробітництва з іноземними партнерами в контексті першого (бакалаврського), другого (магістерського) й третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

«Сьогодні ми підписуємо важливу угоду між університетами. Досягнення студентів для університету є справді вагомим показником. Для нас дуже важливо працювати з іншими навчальними закладами з-за кордону. Підписанням цього меморандуму ми хочемо започаткувати серію відвідувань нашими студентами й викладачами різних університетів. Сподіваємося, що наша співпраця стане справді продуктивною й матиме хороші результати. Ми віримо, що нам вдасться зустрітися наживо,

наголосив проректор малайзійського Міжнародного університету INTI, доктор Джозеф Лі.

Викладачі університетів зможуть спільно проводити онлайн й офлайн тренінги, семінари, наукові зустрічі, організовувати науково-дослідницькі проекти. Договором про співпрацю також передбачено академічні візити й комунікації згідно з малайзійською програмою, фінансування науки й програми наукових стажувань, а також подальші програми здобуття освіти на першому (бакалаврському), другому (магістерському) та третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.