Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії навчатимуть поліграфологів

11 August 2022

У Національному університеті «Острозька академія» навчатимуть на поліграфологів студентів спеціальностей Психологія, Громадське здоров‘я, Національна безпека. Острозька академія й Громадська організація «Інститут психофізіологічних досліджень «Поліграфцентр Захід» домовилися про співпрацю у цій сфері.

Також долучитися до навчання зможуть і студенти інших спеціальностей університету.

Ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник зазначив:

«Сьогодні ми підписали угоду з Громадською організацією «Поліграфцентр Захід», завдяки якій в Острозькій академії буде ще така спеціалізація як фахівець галузі роботи з поліграфом. Це дає надію, що ті, хто пройдуть сертифікатну програму в нашому університеті, будуть справжніми фахівцями. Спудеї, які зараз вступають на навчання до Острозької академії, матимуть унікальну можливість отримати додаткову спеціалізацію, все більш затребувану на ринку праці».

Під час навчання особливу увагу буде приділено таким напрямкам:

  • підготовка й підвищення кваліфікації поліграфологів, експертів-поліграфологів (за окремими договорами);
  • розробка методичного й методологічного матеріалу для успішного провадження професійної підготовки фахівців;
  • організація й проведення довгострокових науково-дослідницьких проектів, у рамках яких спільно будуть працювати представники різних навчальних і наукових установ, державних органів та служб; впровадження їх результатів (за окремими договорами);
  • взаємний обмін фахівцями (професорами, дослідниками, практиками);
  • організація, проведення й участь у симпозіумах, конференціях, семінарах за напрямом співпраці тощо.

«Коли студент закінчує своє навчання, отримує диплом і ще матиме певні додаткові навички, то буде конкурентнішим на ринку, швидше зможе практично застосовувати свої знання в умовах життєдіяльності країни й не тільки. Тому підписана угода дасть поштовх, щоб Острог й Острозька академія як навчальний заклад стали конкурентнішими і студенти змогли визначитися, чому саме сюди їм варто вступати. Вірю, що в нас все буде добре, бо ми докладемо максимум зусиль, аби галузь поліграфа розвивалася завдяки Острозькій академії якомога швидше»,

зауважив керівник Громадської організації «Інститут психофізіологічних досліджень «Поліграфцентр Захід» Олег Ясінський.

«Підготовка фахівців, здатних ідентифікувати зацікавлених осіб у хибних управлінських рішеннях, є важливим у забезпеченні ефективного та стабільного розвитку не тільки суб'єктів господарювання, організацій, установ, а й сприятиме поширенню принципу доброчесності, що присутній та прививається студентам в Острозькій академії»,

зазначив декан економічного факультету Олександр Новоселецький.

Здобувач спеціальності 053 Психологія Вадим Любомирський ділиться враженнями:

«Сьогодні я отримую унікальну можливість навчатися, як працювати з поліграфом. Насамперед вдячний своїй альма-матер й пану Олегу за це. Щасливий, що наші студенти будуть розвиватися в таких вузьких сферах і допомагати Україні в майбутньому».

До слова, студенти і всі охочі зможуть пройти в Острозькій академії тестування на поліграфі.