Волонтерський фронт: про благодійну гуманітарну допомогу військовим

13.05.2022

11 травня Національний університет «Острозька академія» організував передачу благодійної гуманітарної допомоги для військових 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Констянтина Острозького.

Волонтерський центр гуманітарної допомоги НаУОА висловлює щиру подяку громадській організації ROC Maidan за отримані військово-тактичні аптечки IFAK для наших військових.

Безсумнівно, ці аптечки допоможуть врятувати життя солдатам і людям, які потребують екстреної медичної допомоги. Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії російської федерації проти України. Упевнені, ваш внесок позитивно вплине на бойову готовність і морально-психологічний стан нашого народу.

Волонтеський центр НаУОА передав ці аптечки разом з іншою благодійною гуманітарною допомогою для військових 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Констянтина Острозького, а саме: генератором, чоловічим одягом (кофти і берци), засобами гігієни (зубні пасти та щітки, вологі серветки, пінки для гоління, станки, мило, шампуні, гелі для душу, антипресперанти); продуктами харчування (їжа швидкого приготування, печиво, солодощі, паштети, тушонки, консерви).

Щиро дякуємо також українській громаді Рочестера, Олегу Ярошику та селищним громадам Оженин, Межиріч, і всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!