В Острозькій академії відбудеться конференція «Прикладні лінгвістичні дослідження в умовах міжкультурної комунікації»

11.01.2022

Кафедра індоєвропейських мов Національного університету «Острозька академія» запрошує долучитися до міжнародної науково-практичної конференції «Прикладні лінгвістичні дослідження в умовах міжкультурної комунікації». Захід відбуватиметься упродовж 7-8 квітня.

Тематичні напрямки:

1. Лінгводидактика та соціолінгвістика.
  2. Когнітивна лінгвістика та прагматика.
  3. Проблеми лінгвістики тексту та дискурсу.
  4. Фонетична, лексична та граматична системи мови та методи їх досліджень.
  5. Стилістика та інтерпретація тексту.
  6. Мова в діалозі культур.
  7. Сучасні підходи та інноваційні технології формування іншомовної комунікативної компетентності.
  8. Професійна іншомовна підготовка в процесі міжкультурної інтеграції.
  9. Мовні системи: проблеми розвитку та функціонування в поліетнічному та полікультурному просторі.

Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька й польська.

Форми участі в конференції:

1. Публікація статті в науковому, фаховому журналі, категорія Б (Index Copernicus)
  2. Публікація статті в науковому журналі з видачею сертифікату про участь у конференції.
  3. Публікація статті в науковому журналі з видачею сертифікату про участь у конференції+професійне стажування, 60 год. (2 кредити ECNS)

Під час надсилання матеріалів у темі повідомлення необхідно зазначити форму участі: стаття, стаття/конференція, стаття/стажування, стаття/конференція/стажування.

Мова видання: українська, англійська, німецька, французька й польська.

До публікації запрошуються: доктори й кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістранти закладів вищої освіти України й зарубіжжя. Особи, які не мають наукового ступеня, повинні додатково надіслати відскановану рецензію наукового керівника чи рецензію особи, яка має науковий ступінь (підпис рецензента повинен бути завірений у відділі кадрів установи або печаткою факультету (інституту)).

У редакцію необхідно представити:

• електронний варіант статті у форматі .doc або .rtf;
  • рецензію кандидата чи доктора наук на подану статтю (для авторів без вченого ступеню), засвідчену підписом і печаткою установи, в якій він працює;
  • заповнену реєстраційну форму https://forms.gle/AABtyYPcZxhCcPJo9;
  • квитанцію про оплату.

Усі матеріали потрібно подавати в електронному варіанті на е-mail: lingua.lab@oa.edu.ua.

Контактний телефон (Viber, Telegram):

• (098) 90 43 905 - відповідальна секретарка: Попчук Марія Анатоліївна

Копію квитанції про оплату публікації необхідно надсилати разом зі статтею.

Дедлайн подачі матеріалів -1 березня 2022 року.