*

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Запрошуємо на підготовчі курси до ЗНО

10 січня 2022

Національний університет «Острозька академія» запрошує абітурієнтів пройти підготовчі курси до ЗНО та вступу до НаУОА з таких предметів:

• українська мова та література;
  • математика;
  • історія України;
  • англійська мова.

Програми курсів складені відповідно до чинних вимог ЗНО. Під час проходження курсів Ви виконаєте тренувальні тести й самостійні завдання під керівництвом викладачів Острозької академії.

«Підготовчі курси до ЗНО та вступу до НаУОА унікальні тим, що абітурієнти займаються із викладачами університету за індивідуальним, зручним для них графіком у дистанційному форматі. Крім вдосконалення знань і якісної підготовки до ЗНО з базових предметів, слухачі курсів долучаються до всіх профорієнтаційних заходів, отримують вичерпну інформацію щодо особливостей вступу й досвід здобуття освіти у вищій школі. Сертифікат про успішне завершення підготовчих курсів надає можливість першочергового зарахування на навчання для здобуття вищої освіти в Острозькій академії за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Долучайтеся»,

каже помічниця ректора з освітнього менеджменту, відповідальна секретарка приймальної комісії Юлія Харчук.

Якщо бажаєте якісно й ретельно підготуватися до ЗНО, заповнюйте анкету за покликанням. Можна також писати на електронну пошту vstup@oa.edu.ua.