*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Запрошуємо на підготовчі курси до ЗНО

10 січня 2022

Національний університет «Острозька академія» запрошує абітурієнтів пройти підготовчі курси до ЗНО та вступу до НаУОА з таких предметів:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • історія України;
  • англійська мова.

Програми курсів складені відповідно до чинних вимог ЗНО. Під час проходження курсів Ви виконаєте тренувальні тести й самостійні завдання під керівництвом викладачів Острозької академії.

«Підготовчі курси до ЗНО та вступу до НаУОА унікальні тим, що абітурієнти займаються із викладачами університету за індивідуальним, зручним для них графіком у дистанційному форматі. Крім вдосконалення знань і якісної підготовки до ЗНО з базових предметів, слухачі курсів долучаються до всіх профорієнтаційних заходів, отримують вичерпну інформацію щодо особливостей вступу й досвід здобуття освіти у вищій школі. Сертифікат про успішне завершення підготовчих курсів надає можливість першочергового зарахування на навчання для здобуття вищої освіти в Острозькій академії за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Долучайтеся»,

каже помічниця ректора з освітнього менеджменту, відповідальна секретарка приймальної комісії Юлія Харчук.

Якщо бажаєте якісно й ретельно підготуватися до ЗНО, заповнюйте анкету за покликанням. Можна також писати на електронну пошту vstup@oa.edu.ua.