Про культуру мовлення як складник педагогічної майстерності розповіла Зоя Столяр

07.11.2022

7 листопада в Національному університеті «Острозька академія» в рамках навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося друге заняття викладачів за програмою навчального модуля «Етика й естетика в мовленнєвій діяльності фахівця». Спікерка онлайн-зустрічі: Зоя Столяр, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри української мови і літератури. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

Зоя Столяр презентувала тему «Культура мовлення як складник педагогічної майстерності». Зокрема спікерка розповіла про зміни до правопису української мови.

«Ми продовжуємо міркувати про те, яким чином етика й естетика в мовленнєвій діяльності фахівця може бути компонентом нашої професійної діяльності як педагогів. Сьогодні поговоримо про те, чи справді культура нашого мовлення як науково-педагогічних працівників є складником педагогічної майстерності, впливає на результати нашої діяльності й діяльності здобувачів освіти, з якими працюємо»,

зазначила Зоя Столяр.

Також спікерка поділилася корисними ресурсами, які можуть допомогти педагогічним працівникам вдосконалити рівень володіння українською мовою й подолати проблеми під час створення навчальних матеріалів або опису результатів наукових досліджень.