В Острозькій академії визначили переможців Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2022

07.04.2022

Упродовж лютого–березня 2022 року катедра української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» організувала й провела Всеукраїнську учнівську інтернет-олімпіаду з української мови і літератури-2022.

Цей традиційний захід згуртував 430 одинадцятикласників, які зареєструвалися для участи в онлайн-тестуванні на платформі olimp.oa.edu.ua. До заходу долучилися учні з понад 20 областей України, зокрема Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької тощо.

У зв'язку з воєнними діями на території України оргкомітет частково змінив умови олімпіади. Відповідно 30 школярів, які продемонстрували найкращі результати під час онлайн-тестування, стали переможцями другого (фінального) етапу Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з української мови і літератури-2022 й отримали електронні варіанти дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів.

За результатами олімпіади й рішенням оргкомітету

І місце посіли:

• Дорошкова Дарина (м. Вінниця);
  • Дружинець Діана-Марія (м. Одеса);
  • Звіряка Ірина (с. Вишнопіль, Черкаська обл.);
  • Лук'яненко Іванна (м. Бориспіль, Київська обл.);
  • Петрова Дарина (м. Одеса);
  • Сергієнко Сергій (м. Умань, Черкаська обл.);
  • Шалівська Юлія (м. Київ).

Дипломи за ІІ місце отримали:

• Вельц Юрій (м. Хмельницький);
  • Катушкіна Софія (м. Одеса);
  • Кравченко Світлана (с. Нові Трояни, Одеська область);
  • Паніна Альона (м. Черкаси);
  • Попружна Ольга;
  • Сех Андрій (смт Голоби, Волинська обл.);
  • Скрибченко Ірина (м. Миргород, Полтавська обл.);
  • Ткачук Наталія (смт Голоби, Волинська обл.);
  • Федорук Олег (с. Рожнів, Івано-Франківська обл.);
  • Фітьо Звенислава-Марія (м. Львів).

ІІІ місце посіли:

• Домущи Анастасія (с. Нові Трояни, Одеська обл.);
  • Єфімченко Анастасія (м. Бахмут, Донецька обл.);
  • Іщенко Юлія (м. Мелітополь, Запорізька обл.);
  • Ковальчук Дарія (смт Голоби, Волинська обл.);
  • Когут Анна (м. Лозова, Харківська обл.);
  • Коновалик Юлія (м. Львів);
  • Константинова Олена (с. Нові Трояни, Одеська обл.);
  • Купріян Аліна;
  • Нємєц Даниіл (м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.);
  • Прокопчук Дана;
  • Серт Дмитро;
  • Тимошенко Діана (м. Дніпро);
  • Цап Вікторія (с. Звенигород, Львівська обл.).

«Завдання охоплювали майже всю шкільну програму. Був радий їх виконати і здобути такий результат, адже це справжня перевірка знань і вмінь, що стануть у пригоді на вступних екзаменах. Миру всім і добра в цей нелегкий час»,

ділиться враженнями учень 11 класу НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Сергій Сергієнко.

«Дякую за можливість випробувати свої знання перед мультипредметним тестом. Від олімпіади тільки приємні враження. Зичу якнайшвидшої перемоги Україні, процвітання українській мові!»

коментує Діана-Марія Дружинець, учениця 11 класу Одеської ЗОШ № 56.

«Спасибі Острозькій академії за проведення інтернет-олімпіади з української мови і літератури, яка дала змогу не лише позмагатися з іншими учнями України, а й перевірити власні знання української мови, популяризація якої нині, у час боротьби за свободу, надзвичайно важлива. Слава Україні!»

додає учень 11 класу Новоград-Волинської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Даниіл Нємєц.

Катедра української мови і літератури НаУОА дякує всім учасникам і бажає мирного неба, міцного здоров'я та легкого вступу до омріяного вишу!