6 грудня – День Збройних сил України

06.12.2022

6 грудня в Україні святкують День Збройних сил України, яке сьогодні є одним із найважливіших свят. Українські захисники вже більше 9 місяців мужньо захищають землі від російських загарбників.

Ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник зазначив:

«Сьогодні весь колектив Острозької академії сердечно вітає наших захисників із їхнім днем. Вони показали всьому світові, наскільки є потужною й вмотивованою силою. У зв’язку з цим згадуємо, як під проводом Костянтина Острозького об’єднані збройні сили розбили московитів під Оршею. Ми впевнені, що Збройні сили України повторять цей успіх і під проводом нашого випускника, генерала Валерія Залужного».

Щиро бажаємо українським захисникам якнайшвидшої перемоги над ворогом і мирного неба! Дякуємо Збройним силам України за кожен новий день; за те, що можемо вчитися й працювати, підтримувати нашу державу в такі складні часи. Дякуємо за ваш подвиг!

Світла пам’ять тим бійцям, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність нашої держави у війні з агресором. Пам’ятаємо всіх героїв!

Усе буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!