Вітаємо переможців літературного конкурсу «Витоки»!

06.12.2022

У Національному університеті «Острозька академія» 7 грудня відбудеться оголошення підсумків літературного конкурсу «Витоки» (12.30 год, зала засідань вченої ради).

Як розповів голова журі, письменник, публіцист, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Петро Кралюк, цьогоріч у конкурсі були такі номінації: поезія; проза; твори для дітей. Переможці отримають грамоти й грошову премію в розмірі суми, еквівалентної 300 доларам США. Усі інші учасники, які не посіли перші місця, будуть відзначені грамотами й заохочувальними грошовими нагородами.

Перемогу в номінації «Поезія» здобули Олена Дмитерко (смт. Веселе Мелітопольського району Запорізької області), а також Микита Рижих (м. Нова Каховка, Херсонська обл.). Заохочувальними преміями відзначені Катерина Єсіпова (смт. Білогір‘я Шепетівського р-ну Хмельницької обл.), Ганна Данилюк (с. Розваж, Рівненський р-н, Рівненська обл.), Соломія Костенкова (м. Збараж), Сніжана Мала (с. Біленщина, Камянський район, Дніпропетровська область), Марія Неумита (м. Острог), Ірина Хіхло (Київська обл., Броварський р-н., с. Садове).

У номінації «Проза» першість отримала Тетяна Лісовська (м. Красилів Хмельницької обл.).

У номінації «Твори для дітей» перемогла Ірина Рачковська (с. Зірне Рівненського р-ну Рівненської обл.).

Літературний конкурс «Витоки» щорічно відбувається в Національному університеті «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада) з метою заохочення молоді до творчої діяльності та пропагування українського слова.