Запрошуємо старшокласників на підготовчі курси до вступу до Острозької академії

06.09.2022

Шановні старшокласники! Пропонуємо вам зареєструватися на курси підготовки до вступу до Національного університету «Острозька академія»!

Підготовка здійснюється з таких предметів:

• українська мова і література;
  • історія України;
  • англійська мова.

Підготовчі курси передбачають виконання тренувальних тестів і самостійних завдань під керівництвом викладачів Національного університету «Острозька академія. Програми завдань складені згідно з вимогами ЗНО/НМТ.

Проходження курсів передбачає індивідуальні консультації викладачів в онлайн та офлайн форматах.

Керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів Софія Лозюк вважає курси підготовки до вступу до НаУОА знахідкою для сучасних старшокласників.

«Гнучкий графік онлайн-навчання в поєднанні з інтерактивними методами викладання, зручною платформою, регулярними зустрічами з викладачами й приємним спілкуванням з одногрупниками роблять свою чарівну справу. Уже через кілька місяців слухачі оперують основними поняттями дисципліни, загартовані до навчання в Острозькій академії й готові до складання вступних тестів. Результат насправді прекрасний: більшість тогорічних вступників уже вступили до нашого університету, й усім допоміг сертифікат цих курсів. Зокрема дві слухачки вступили на державну форму навчання спеціальності 013 Початкова освіта значною мірою завдяки додатковим балам після отримання сертифікату. Тому рекомендую абітурієнтам прямо зараз замислитися про свій вступ і зловити можливість прослухати наші курси»,

додає Софія Лозюк.

Більше інформації за покликанням.

Чекаємо вас! Реєстрація триває з 22 серпня до 3 жовтня 2022 року за покликанням

Контакти:

• (096) 026 68 80, (096) 899 48 87 - Софія Лозюк, керівниця профорієнтаційного корпусу Національного університету «Острозька академія»
  • vstup@oa.edu.ua