Відбувся онлайн-вебінар «Година запитань / відповідей «Реєстрація електронного кабінету вступника – 2022»

06.07.2022

6 липня в рамках безкоштовного марафону «Зробимо Вступ-2022 до НаУОА успішним разом!» відбувся онлайн-вебінар «Година запитань / відповідей «Реєстрація електронного кабінету вступника – 2022». Спікерки – Юлія Харчук, помічниця ректора з освітнього менеджменту, заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії, а також Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів. У заході взяли участь 68 учасників із таких областей: Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Донецької, Чернігівської, Івано-Франківської, Київської, Сумської тощо.

Під час зустрічі спікерки розповіли про створення електронних кабінетів, завантаження в них відповідних документів, а також про принципи роботи системи, опрацювання пільг, вибір пріоритетних заявок, написання й завантаження мотиваційного листа.

«Обирайте спеціальність розумом і серцем. Чекаємо вас у Національному університеті «Острозька академія». Разом наближаємо перемогу на всіх можливих фронтах, зокрема й на освітньому!»,

зазначила Юлія Харчук, заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії.

Софія Лозюк, керівниця Консультаційного центру для абітурієнтів зауважила:

«Вступники зараз переживають чи не найбентежніший період свого життя, адже перед ними сходинка вступу до Острозької академії. Природньо, що зараз абітурієнти відчувають певне хвилювання, тому іноді губляться, коли постає питання виставлення пріоритетів, вибору спеціальностей, реєстрації електронного кабінету вступника й подача заявок. Саме тому ми сьогодні почали марафон «Зробимо Вступ–2022 успішним разом!». Запрошуємо охочих долучитися до наступних вебінарів, аби ця вступна кампанія принесла масу позитиву».

До слова, 7 липня о 18.00 відбудеться вебінар «Дорожня карта вступника 2022 року». Зареєструватися на захід можна за покликанням: https://forms.gle/cEpfDiMPD3q8nDRp8. Покликання на зустріч: https://meet.google.com/zne-utpc-wim

Звертайтеся до нас:

• 0960266880 – Консультаційний центр для абітурієнтів;
  • 0975537410 – Приймальна комісія НаУ «Острозька академія»;
  • 0968994887sofiia.loziuk@oa.edu.ua – Лозюк Софія Андріївна, керівник профорієнтаційного корпусу та Консультаційного центру для абітурієнтів Приймальної комісії НаУ «Острозька академія»;
  • vstup@oa.edu.ua – електронна скринька Приймальної комісії.

Корисні ресурси для абітурієнтів: