Відбулося оновлення складу Наглядової ради Острозької академії

05.12.2022

Наглядова рада університету створюється відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту». Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 18.11.2022 №1033, відбулося внесення змін до складу Наглядової ради Національного університету "Острозька академія".

«Ми пишаємося Наглядовою радою Острозької академії. До неї ввійшли відомі громадські діячі, військові й політичні керівники, підприємці. Бажаю цій Наглядовій раді успішної й динамічної роботи, а головне миру й перемоги»,

зазначив ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Оновлений персональний склад Наглядової ради Національного університету «Острозька академія»:

1. Жулинський Микола Григорович, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка Національної академії наук України, голова Наглядової ради (за згодою);
  2. Коваль Віталій Станіславович, голова Рівненської військової державної адміністрації, заступник голови (за згодою);
  3. Василишин Роман Данилович, почесний академік Острозького Академічного Братства, протектор Національного університету «Острозька академія», перший заступник директора рівненської дирекції Української пожежно-страхової компанії, секретар Наглядової ради (за згодою);
  4. Залужний Валерій Федорович, генерал, Головнокомандувач Збройних Сил України (за згодою);
  5. Крук Сергій Іванович, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій (за згодою);
  6. Гайдук Віталій Анатолійович, почесний академік Острозького Академічного Братства (за згодою);
  7. Івшина Лариса Олексіївна, головна редакторка Всеукраїнської газети «День», почесний академік Острозького Академічного Братства (за згодою);
  8. Курис Роман Сергійович, забудовник житлового комплексу «На Щасливому» (за згодою);
  9. Середюк Станіслав Олександрович, генеральний директор ПП «Компанія Автоленд» (за згодою);
  10. Шершун Микола Харитонович, голова Федерації профспілок Рівненської області (за згодою).
  11. Гірняк Роман, Президент Українського Народного Союзу (за згодою);
  12. Елайдж Морган, почесний академік Острозького Академічного Братства (за згодою).