Острозька академія перерахувала 100 000 гривень одноденного заробітку працівників для реалізації проєкту «Флот морських дронів»

05.12.2022

Колектив Національного університету «Острозька академія» продовжує допомагати українським захисникам. Нещодавно працівники закладу підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського із збору коштів для реалізації проєкту допомоги Збройним Силам України «Флот морських дронів». Зокрема Острозька академія перерахувала 100 000 гривень одноденного заробітку співробітників вишу на рахунок фандрейзингової платформи United24.

«На засіданні ректорату Острозької академії ухвалили рішення долучитися до проєкту «Флот морських дронів» й перерахувати цю благодійну допомогу на платформу United24. Дякуємо всіх працівникам університету за те, що вони підтримали цю ініціативу»,

зазначила заступниця головного бухгалтера Антоніна Марченко.

Хочемо висловити щиру подяку всім, хто долучається до спільної допомоги військовим України й в такі важкі часи наближує нашу перемогу! Дякуємо за вашу безкорисливу працю й доброту. Сила в нашій єдності! Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

До слова, 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтерів або Міжнародний день добровольців в ім'я економічного та соціального розвитку. Свято заснували в 1985 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. У «сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів».