Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії знизили ціни за навчання

03 June 2022

Ректорат Національного університету «Острозька академія» прийняв рішення знизити вартість за навчальні послуги на магістратурі, зважаючи на непросту ситуацію в умовах війни.

«Ми соціально відповідальні і розуміємо, наскільки складно сьогодні студентам і їх батькам оплачувати навчання. Тому знижуємо ціну для того, щоб підтримати українську молодь і піти їй назустріч у такий нелегкий час»,

пояснює ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник.

Як розповідає відповідальна секретарка приймальної комісії, професорка Ольга Кривицька, цьогоріч відмінили індикативну собівартість навчання. Тому університет самостійно може коригувати ціни за надання таких послуг.

«Наш університет завжди миттєво реагує на будь-які виклики. Ми дотримуємося принципу «Завжди висока якість!», однак, цьогоріч найдешевше. На ректораті ми вирішили встановити єдину соціальну ціну на всі спеціальності магістратури. Також соціальну програму зниження цін ми запроваджуємо і для бакалаврату інших факультетів та інститутів для того, щоб дати європейську освіту для конкурентоспроможного фахівця»,

каже Ольга Кривицька.

За словами заступниці головного бухгалтера НаУОА Антоніни Марченко, вартість навчання на магістратурі всіх спеціальностей становитиме 24 500 грн за один навчальний рік. А це майже на 40% нижча ціна від тієї, що мала би бути. Також здобувачі зможуть оплачувати навчання частинами – щомісячно, щоквартально або ж щосеместрово.