Співпраця з територіальними громадами

Національний університет «Острозька академія» пропонує співпрацю щодо:

1. розроблення стратегії територіальної громади та плану її реалізації;
  2. підвищення кваліфікації за короткотерміновими (дводенними), середньотерміновими (від 3 до 6 місяців) та довготерміновими (упродовж 1 року) програмами, що включають детальний розгляд таких питань:
  • стратегія розвитку територіальної громади: формування профілю громади,  розроблення стратегії, план її реалізації (робота з цільовими групами та стейкхолдерами на основі принципів «соціальної відповідальності» й «згуртованості»);
  • участь громади у грантових проєктах (фонди ЄС: можливості фінансування проєктів - фінансова перспектива 2027; особливості підготовки проєктів до ДФРР; проєктний офіс/проєктний відділ у структурі сучасної територіальної громади; краудфандинг та краудсорсинг у громаді);
  • правовий статус та повноваження голів, заступників, старост, керуючих справами, розмежування сфер їхньої відповідальності та якісна взаємодія;
  • договірне регулювання відносин територіальної громади з фізичними та юридичними особами;
  • місцевий бюджет та джерела його наповнення (формування локальної фінансової політики територіальної громади);
  • реорганізація закладів охорони здоров'я та закладів освіти у зв'язку з медичною реформою і реформою середньої освіти (управління закладами, компетенція громади в цих сферах);
  • особливості створення, діяльності, управління та ліквідації комунальних підприємств; співпраця (договірна та фінансова) між територіальними громадами у сфері використання комунальної власності;
  • місцева ідентичність, бренд-менеджмент територіальної громади.
  1. надання консультаційних послуг з актуальних питань у сфері місцевого самоврядування;
  2. представлення інтересів органів місцевого самоврядування у судах;
  3. надання висновків експертами в галузі права.

Реалізація програм можлива в онлайн- та офлайн-форматах за узгодженою заздалегідь індивідуальною для кожної громади програмою у зручні для Вас дати та час.

Високопрофесійні викладачі-практики Національного університету «Острозька академія» та інших закладів вищої освіти України, Польщі, Литви й Естонії, які мають ґрунтовні теоретичні знання та багаторічний практичний досвід, готові стати Вашим  надійним партнером. Упевнені, лише плідна співпраця сприятиме професійному та особистісному зростанню керівного і виконавчого складу територіальної громади, що стане міцним підґрунтям її розвитку.

Довідки:

Юлія Юріївна Харчук, помічник ректора з освітнього менеджменту,