Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Онлайн-зустріч з представниками Юннанського Університету (Yunnan Normal University, Kunming, China)

30 січня 2021

29 січня 2021 року представниками відділу міжнародних зв’язків  і факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» було проведено онлайн-зустріч з представниками Юннанського Університету (Yunnan Normal University, Kunming, China). Метою цієї онлайн-зустрічі стало обговорення можливості налагодження співпраці між університетами та підписання міжуніверситетської угоди про академічне і наукове співробітництво, в рамках якої передбачені студентські та викладацькі обміни, спільні наукові дослідження, започаткування спільних магістерських програм та інші види спільної діяльності.

Під час зустрічі також було обговорено можливість підготовки і подання спільного українсько-китайського науково-дослідного проєкту на 2021-2022 рр. у рамках програми, нещодавно оголошеної Міністерством освіти і науки України. Представниками університетів також було окреслено основні галузі та шляхи налагодження ефективної співпраці двох університетів. Керівники відділів міжнародних зв’язків НУОА (Едуард Балашов) та Юннанського університету (Хуанг Їнг) також досягнули згоди щодо вивчення можливості відновлення викладання китайської мови в НУОА фахівцями Юннанського університету.


Довідково: Юннанський університет (Yunnan Normal University) є провідним університетом провінції Юньнань в КНР та має довгу історію і традиції. Цей вищий навчальний заклад фінансується Міністерством освіти та провінційним урядом провінції Юньнань і включений до переліку 100 університетів – учасників Національного проєкту КНР щодо підвищення якості вищих навчальних закладів Центрального та Західного Китаю.

За роки існування (створений 1938 року)  випускниками Юннанського університету стали близько 200 000 студентів, які навчалися на близько 30-х факультетах університету.  Також цей університет є одним з десяти китайських університетів, обраних Міністерством освіти та Офісом Ради китайської мови для підтримки викладання китайської мови в інших країнах.