Вітаємо Вас дорогі першокурсники!

28.08.2021

Радіємо, що Ваша мрія стати студентом Острозької академії нарешті здійснилася!

Дружна спільнота Національного університету «Острозька академія» щиро запрошує Вас розпочати новий навчальний рік з урочистої посвяти в спудеї «Інавгурація-2021». Чекаємо на Вас 31 серпня 2021 року, церемонія розпочнеться о 10.00 год. в університетському парку.

Окрім, цього запрошуємо Вас та Ваших батьків на святковий молебень з нагоди початку нового навчального року, який відбудеться 31 серпня 2021 року о 9.20 год. у Студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького.

Після завершення церемонії посвяти в спудеї на першокурсників чекають інавгураційні лекції:

• Миколи Жулинського, доктора філологічних наук, професора, академіка НАН України, заступника голови Наглядової ради НаУОА, Почесного академіка Острозького академічного братства – «Українська інтелігенція: Рух до незалежності України»;
  • Анастасії Хеленюк, кандидатки історичних наук, директорки Музею історії Національного університету «Острозька академія» - «Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні»;
  • Ігоря Дідковського, мецената, почесного професора кафедри філософії та культурного менеджменту НаУОА, засновника Наукового-практичного центру інноваційних та неінвазивних технологій і практичної медицини НаУОА – «Креативна та дуальна освіта 21 століття»;

Через пандемію просимо Вас максимально дотримуватися правил безпечної поведінки: візьміть із собою захисні маски, дотримуйтеся дистанції, виконуйте усі правила організації навчального процесу в Національному університеті «Острозька академія»

До зустрічі!