Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Привітання з нагоди Дня Конституції України

28.06.2021

Дорогі співвітчизники!

Щиросердечно вітаємо вас із великим державним святом – Днем Конституції України!

Це одне з тих свят, яке об’єднує всіх нас, дає можливість відчути себе громадянами незалежної демократичної європейської держави – України, єдиним народом, усвідомити причетність і відповідальність за долю своєї Батьківщини.

Усе, що відбувається в країні, або навіть в житті певного регіону, здійснюється на основі Конституції – головного закону держави, що володіє найвищою юридичною силою. Конституція є ядром усієї правової системи України і визначає сенс і зміст інших законів. Тому знати і вміти застосовувати основний Закон нашої країни – це норма цивілізованого життя, потужний важіль для підвищення його якості, дотримання прав і свобод людини та належних умов самореалізації українських громадян.

Щиро бажаємо вам миру й суспільного порозуміння, родинного затишку, достатку, щастя, міцного здоров’я та здійснення заповітних мрій.

Нехай злагода, Божа ласка та любов завжди панують у нашій Українській державі!

Ректорат