Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Щиро вітаємо Євгена МАРЧУКА з ювілеєм!

28 січня 2021

Сьогодні Євген Кирилович Марчук святкує 80-річний ювілей. Це не просто щирий друг Національного університету «Острозька академія», а й почесний академік Острозького Академічного Братства, член Наглядової ради Острозької академії, людина-легенда в українській політиці. Завжди з приємністю згадуємо його виступи перед нашими спудеями, адже це не лише висока ораторська майстерність, а й колосальний досвід політичного і громадського діяча, який займав стратегічно важливі посади в нашій державі і досі продовжує впливати на формування порядку денного української політики.

Саме Євген Кирилович, будучи на посаді Міністра оборони України, передав казарми і містечко розформованої військової частини, які стали найкращим військовим ліцеєм в Україні і чудовими гуртожитками з неформальною назвою «Студентське містечко Марчука».

Пишаємося, що дискусійну платформу «Острог Forum» у 2017 році відкрив саме Євген Марчук разом зі своєю чудовою дружиною — головним редактором «Дня» Ларисою Івшиною. Майже три години Євген Кирилович говорив зі студентами про становлення Служби безпеки України та про сучасні виклики, які постали перед нашою державою. Надзвичайно вдячні, що Євген Кирилович із Ларисою Олексіївною залучили до процесу відродження Острозької академії багатьох вчених та меценатів. Передусім це подружжя Віталія та Олени Гайдуків, завдяки яким у нас з’явився не лише оригінал Острозької Біблії, новий автобус, а й відреставрована наукова бібліотека.

Євгене Кириловичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею! З нетерпінням чекаємо Вас у гості для читання лекцій студентам, зокрема освітньо-професійної програми «Національна безпека», яка розвивається під Вашою протекцією. Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, везіння, Божого благословіння та солодкого медового життя!