В Острозькій академії відбувся кінопоказ, присвячений пам’яті жертвам Голодомору в Україні

27.11.2021

Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського Національного університету “Острозька академія” 27 листопада організував перегляд фільму “Ціна правди”. Кінопоказ присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору. Копродукційний фільм польської режисерки Аґнєшки Голланд розповідає про валлійського репортера, який вперше в західній пресі заявив під власним ім'ям про Голодомор проти українців. Прем'єра фільму в Україні — 28 листопада 2019 року.

Захід відвідали студенти спеціальностей “Право”, “Українська мова і література”, “Журналістика”, “Культурологія” та ін. Після завершення перегляду фільму тривало обговорення та дискусії.

Анастасія Соляр, студдеканеса навчально-науковий інституту права ім. І. Малиновського, зазначає:

“Загалом, ідея перегляду полягала в тому, щоб нагадати про трагічні події 1932-1933 років в Україні, пом’янути всіх померлих під час Голодомору хвилиною мовчання. Головне – не забувати та передавати ці спогади майбутнім поколінням”.

Більше новин за темою: