Стипендія GFPS у Польщі – можливість навчання для студентів Острозької академії

27.10.2021

Молодіжна організація студентських обмінів у Центральній і Східній Європі GFPS-Polska пропонує українським студентам і докторантам науково-культурні стипендії для навчання в Польщі, а саме:

• місячну стипендію розміром 1600 злотих;
  • можливість навчатися протягом семестру в одному з університетів у Польщі за вибором і підтримку під час вступної кампанії;
  • постійну допомогу від активної місцевої групи GFPS;
  • безкоштовну участь у двох наукових і культурних семінарах (на початку та наприкінці семестру).

Подавати заявки на конкурсний відбір можуть передусім студенти, які:

• мають українське громадянство та постійне місце проживання на території України;
  • упродовж періоду відбору й перебування в Польщі є студентами або ж докторантами одного з українських університетів і чий вік не більше, ніж 26 (студенти) й 30 (докторанти) років;
  • планують отримати повну вищу освіту в Україні (денна або заочна форма);
  • не більше, ніж семестр перебували в Польщі в межах стипендійної програми;
  • відповідають усім вимогам посольства Польщі в Києві;
  • мають сертифікат, який засвідчує рівень знань польської мови;
  • не байдужі до громадськості та цікавляться європейською ідеєю.

Кінцевий термін подачі документів – 15.11.2021

Офіційна онлайн-реєстрація на конкурсний відбір на сайті GFPS: https://www.gfps.pl/info-ua/

З усіма запитаннями звертайтеся за адресою: stypendia-ua@gfps.pl