Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Семестровий обмін з Поморською Академією у Слупську (Республіка Польща)

26 травня 2021

Традиційно, у рамках двосторонньої угоди між Національним університетом «Острозька академія» та Поморською Академією у Слупську (Республіка Польща), оголошується конкурс на  семестрове навчання у Поморській академії протягом 1 семестру 2021-2022 н.р. (жовтень 2021 р. – лютий 2022 р.).

Умови: 

  • навчання в рамках програми семестрового обміну є безкоштовним;
  • вартість проживання у гуртожитку становить 100 злотих на місяць;
  • вартість виготовлення студентського квитка становить 22 злотих; 
  • харчування, страхування, транспортні та особисті витрати і т.д. студенти забезпечують самостійно;
  • необхідно буде отримати національну візу.

Для участі у конкурсі на навчання в Поморській академії просимо до 14 червня надіслати  або принести до відділу міжнародних зв'язків такі документи:

  • скан закордонного паспорта;
  • скан довідки з деканату про те, що Ви студент(ка) із зазначенням середньої оцінки за англійську та польську мову (якщо вивчали);
  • скан довільно оформленої згоди деканату на Ваше навчання у РП у зазначений термін;
  • мотиваційний лист.

Документи можна подати у друкованій формі безпосередньо до ВМЗ НУОА або надіслати нам скановані версії документів на електронну адресу dir@oa.ed.ua

!!! Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься і автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.


* У випадку зміни епідеміологічної ситуації, Ви будете про це проінформовані.