Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України

25.11.2021

Кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України до участі у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з англійської мови.

Реєстрація триватиме з 1 до 28 грудня 2021 року

Для реєстрації:

1. Увійдіть на офіційний сайт організатора https://olimp.oa.edu.ua/
  2. Клікніть на Вхід у правому верхньому куті сторінки.
  3. Заповніть новий обліковий запис (форму, що містить дані про Вас).
  4. На Вашу електронну пошту буде відправлено листа.
  5. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
  6. Обліковий запис буде підтверджено й система Вас ідентифікує.
  7. Для входу знову введіть Ваш логін та пароль.
  8. Оберіть курс для навчання: Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з англійської мови для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України.
  9. Зліва в панелі керування курсом натисніть на Зарахувати мене на цей курс.
  10. Прогорніть сторінку донизу. Натисніть на Зарахувати мене.

Олімпіаду проводять у формі тестування. До тестування допускають лише зареєстрованих учасників, які після реєстрації отримали підтвердження про участь і пароль на тестування. Олімпіада відбувається в три етапи:

• I – «Reading and English in Use» (з 9 год. 30 хв. 11.01.2022 р. до 9 год. 30 хв. 12.01.2022 р.).
  • II – «Listening Comprehension» (з 10 год. 30 хв. 11.01.2022 р. до 11 год. 30 хв. 12.01.2022 р.).
  • III – «Writing» (з 11 год. 30 хв. 11.01. 2022 р. до 11 год. 30 хв. 12.01.2022 р.).

Контактні особи:

• Єсіпова Катерина Валентинівна, викладачка кафедри англійської мови та літератури
    Емейл: kateryna.yesipova@oa.edu.ua
  • Максимчук Ірина Миколаївна, викладачка кафедри англійської мови та літератури
    Емейл: iryna.maksymchuk@oa.edu.ua

Положення конкурсу за покликанням: https://www.oa.edu.ua/assets/files/olimpiada_english_20_21.pdf

Організатори олімпіади бажають успіху всім учасникам!