Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Викладачка Острозької академії Ольга Дем’янчук провела тренінг «Кишенькові гроші – мій фінансовий початок»

25 листопада 2021

У рамках 2 етапу проєкту «Україно-польський «Інкубатор-ідей» для розвитку молодіжного підприємництва» доцентка кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступниця декана економічного факультету Національного університету «Острозька академія» Ольга Дем’янчук 25 листопада провела тренінг «Кишенькові гроші – мій фінансовий початок».

Під час тренінгу пані Ольга розповіла про основні поняття підприємництва та нові вимоги до підприємців. Учні дізналися, що таке кишенькові гроші, на що їх можна витратити, хто відповідальний за них та як заощаджувати. Також пані Ольга пояснила поняття «Фінансова подушка» та «Пасивний дохід». Школярі змогли визначити, за скільки часу вони реалізують свої мрії. Серед них – купівля машини, квартири, а також вступ до Національного університету «Острозька академія».

«Центр суспільних перетворень» щиро дякує Ользі Дем’янчук за енергію та надихаючі поради для дітей.

До слова, проєкт «Україно-польський «Інкубатор-ідей» для розвитку молодіжного підприємництва» реалізовується ГО «Центр суспільних перетворень», а також відділом проєктної та інвестиційної діяльності виконкому Острозької міської ради за кошти Міністерства молоді та спорту України.