Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Літературний конкурс «Витоки»

25 жовтня 2021

Національний університет «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), для заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «ВИТОКИ» за такими номінаціями:

  • поезія;
  • проза;
  • твори для дітей.

Учасники конкурсу до 30 листопада 2021 р. повинні надіслати не менше 20 поетичних творів (номінація «Поезія», а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту прози, набраного 14 кеглем через 1,5 інтервалу. Роботи надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті на e-mail: petro.kraliuk@oa.edu.ua. Твори, що не відповідають зазначеним умовам, розглядатися не будуть. 

В окремій заявці (Додаток 1) необхідно вказати відомості про себе, а також надати копію сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження, або свідоцтва про народження. 

На конкурс приймаються твори, написані українською мовою. Вік учасників конкурсу – від 14 до 28 років.

Критерії відбору творів, поданих на конкурс:

  • оригінальне розкриття теми;
  • художня довершеність;
  • досконала композиція;
  • цікаві образи;
  • свіжі, незужиті рими;
  • версифікаційна майстерність.

У кожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою та грошовою премією у розмірі суми, еквівалентної 300 доларам США. Передбачається також вручення заохочувальних премій.

Твори надсилати за адресою:
35800, П.М. Кралюку, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область.

Оголошення підсумків і нагородження переможців відбудеться 07 грудня 2021 р. о 14.00. Щодо форми оголошення підсумків (онлайн чи офлайн) буде додаткове повідомлення.