Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентка Острозької академії – переможниця Всеукраїнського стипендіального конкурсу

25 березня 2021

Студентка 4 курсу інституту права Національного університету «Острозька академія» Христина Пістун стала переможницею Всеукраїнського стипендіального конкурсу «Юридичний Тріатлон 2021» від юридичної фірми "ETERNA LAW". Христина буде отримувати щомісячну стипендію упродовж року.

Конкурс відбувався у три етапи упродовж лютого – березня 2021 року. На першому етапі 150 учасників юридичних факультетів з різних вищих закладів України писали есе на тему: «Ера штучного інтелекту в юриспруденції. Чи повинні нові технології стати заміною людини?». Автори кращих 15 есе на другому етапі отримали тест на знання англійської мови та правовий кейс. П’ятірка кращих на ІІI етапі пройшли співбесіду з партнером відповідної юридичної практики. За підсумками конкурсу, Христині Пістун вдалося показати найкращий результат серед усіх студентів-учасників. 

«Мені це є дуже приємним, тому що я не очікувала отримати перемогу. Я вирішила спробувати через те, що люблю брати участь у різних конкурсах, випробовувати свої знання та вміння. Навички вирішення спорів здобуті під час навчання в Інституті Права НаУОА та інших практичних завдань стали при нагоді у проходженні конкурсних етапів. Це класно, що студенти мають змогу випробовувати свій юридичний потенціал на практиці завдяки змаганням від юридичних компаній саме такого типу», – розповіла Христина Пістун.

Усією академічною родиною вітаємо Христину з перемогою, щиро пишаємося та бажаємо подальших життєвих висот!