Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

До Острозької академії завітав професор з Португалії

24 червня 2021

Професор Університету Бейра Інтеріор (Ковільян, Португалія) Донізет Родрігес відвідав Національний університет «Острозька академія» в рамках міжнародного освітнього проєкту Erasmus+. Співпраця Острозької академії з Університетом Бейра Інтеріор триває вже п’ять років, зокрема активно здійснюється тренінгова мобільність та студентський обмін. 

У день приїзду гість зустрівся з представниками ректорату, помічником ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу, академічним координатором Erasmus+ Едуардом Балашовим, деканом гуманітарного факультету Максимом Карповцем й обговорив перспективи подальшої співпраці між університетами. Також велися переговори щодо спільної видавничої діяльності наукових збірників та просування їх до наукометричних баз Scopus / WoS. 

Професор Донізет Родрігес планує відвідати Острозьку академію в першому семестрі 2021-2022 н.р. з циклом лекцій для студентів Інституту соціально-гуманітарного менеджменту та Інституту міжнародних відносин і національної безпеки.

«Участь у студентських та викладацьких обмінах в рамках проєкту Erasmus+ має низку позитивних наслідків для Острозької академії. Зокрема, зустріч з паном професором Донізетом Родрігесом є інтенсифікацією двосторонньої співпраці університетів у рамках виконання положень Стратегії інтернаціоналізації діяльності НУОА на 2017-2022 рр. Що у свою чергу впливатиме на збільшення кількості програм студентської і викладацької мобільності, розвиток спільної видавничої діяльності і просування наукових журналів до наукометричних баз Scopus / WoS, а також підвищення рейтингу НУОА у міжнародних рейтингах університетів»,

розповів помічник ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу, академічний координатор Erasmus+ Едуард Балашов.