Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

В Острозькій академії відбулася презентація монографії Ольги Балацької

24 травня 2021

У Національному університеті «Острозька академія» 20 травня відбулася презентація монографії «Участь захисника в реалізації засади забезпечення права на захист: правові та організаційні аспекти» кандидатки юридичних наук, старшої викладачки Ольги Балацької.

На зустрічі були присутні викладачі та студенти Інституту права ім. І. Малиновського, які активно долучалися до обговорення наукової роботи. За найбільш цікаві, змістовні запитання та відповіді авторка подарувала кілька примірників учасникам заходу.

У монографії пані Ольга здійснила комплексний аналіз правових та організаційних аспектів участі захисника в реалізації засади забезпечення права на захист в кримінальному провадженні України. Також розкрила стан наукових досліджень засади забезпечення права на захист, поняття права на захист, правового статусу захисника, суб’єктів захисту, а також тактики захисту.

На основі порівняльного аналізу кримінального процесуального законодавства України та правових позицій Європейського суду з прав людини було досліджено сучасні тенденції, ефективність функціонування в державі інституту адвокатури та системи безоплатної вторинної правової допомоги, проблемних аспектів участі захисника в кримінальному провадженні в контексті забезпечення права на захист. 

Монографія є корисною для викладачів і науковців, аспірантів, докторантів, здобувачів вищої освіти за напрямком «Право», працівників правоохоронних органів та суду, адвокатів.

«Висловлюю вдячність своїм рідним та близьким дякую за підтримку, розуміння та терпіння в часи роботи над науковим дослідженням. Щиро вдячна провідним вченим у галузі кримінального процесу докторам юридичних наук, професорам Василю Олександровичу Попелюшку та Оксані Петрівні Кучинській як ідейним науковим натхненникам у написанні та виданні наукової праці. А також усім та кожному, хто був присутній на шляху здобуття наукового ступеня»,

зазначає Ольга Балацька.

Щиро вітаємо Ольгу Романівну Балацьку з виходом монографії та бажаємо натхнення в подальшій науковій творчій роботі!