Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Представники відділу міжнародних зв'язків взяли участь у вебінарі "How to prepare a successful proposal in Horizon Europe"

24 березня 2021

24 березня 2021 року представники відділу міжнародних зв’язків НУОА взяли участь у вебінарі, організованому організацією EU Science & Innovation, на тему: «Як підготувати успішну заявку на Horizon Europe (How to prepare a successful proposal in Horizon Europe). Зустріч відбулася у два етапи. 

На початку зі словами привітання виступила директорка Common Implementation Centre – Анна Панагопулу. Були висвітлені такі основні пункти: порядок та логістика, подання заявки та оцінка, шаблон пропозиції, основні принципи подачі заявок, критерії оцінки тощо. Також учасники мали можливість задати питання на сесії запитань та відповідей.

Пізніше вітальне слово було надано генеральному директору Генерального директорату з питань досліджень та інновацій (DG Research and Innovation) – Жану-Еріку Паке. Сімона Стайцу представила презентацію (the EU Research and Innovation Program 2021-2027) про технічні деталі кроків подання заявки на Horizon Europe.

«Активне залучення України до проєктів програми Horizon Europe сприятиме впровадженню пріоритетних напрямів наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності в Україні, отже запрошуємо науково-викладацький склад НУОА активно долучатися», - вважає помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Едуард Балашов.

Довідково:

«Горизонт Європа» — це запланована 7-річна науково-дослідна програма Європейського Союзу із загальним бюджетом близько 100 мільярдів євро, яка має замінити програму «Горизонт 2020». Спрямована на сприяння досягненню єдиного європейського наукового простору та інноваційного союзу. Її основною метою є колабарація між європейськими країнами та країнами-партнерами з метою подолання нових викликів, спричинених проблемою зміни клімату,  початком четвертої промислової революції та подоланням наслідків пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Програма з досліджень та навчання «Євратом» є комплементарною до програми «Горизонт Європа». Головними завданнями програми є проведення навчальних заходів, забезпечення співробітництва в галузі цивільних наукових досліджень та технічних розробок у сфері ядерної безпеки та радіаційного захисту.