*

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука

Острозька академія – у трійці лідерів серед українських ЗВО світового рейтингу університетів IU GreenMetric 2021

30 грудня 2021

23 грудня 2021 року IU GreenMetric World University Rankings опублікував рейтинг, що з 2010 року оцінює університети в усьому світі за шістьма показниками: середовище та інфраструктура, енергетика та зміна клімату, управління відходами, водні ресурси, транспорт та освіта. Світовий рейтинг університетів UI GreenMetric спрямований на підвищення поінформованості університетів щодо світових цілей сталого розвитку. У цьогорічному виданні взяли участь 956 університетів з 80 країн світу.

З приємністю повідомляємо, що гідно результатів світового рейтингу університетів IU GreenMetric 2021, Національний університет «Острозька академія» посів третє місце з 18 українських університетів, що представлені у цьогорічному рейтингу, та загалом 389 місце у світі.

Зокрема, НаУОА та посів перше місце за рівнем екологічності використання транспортних засобів, випередивши інші українські університети. За рівнем облаштування та інфраструктури та використання водних ресурсів Острозька академія зайняла четверту сходинку серед українських університетів. За ціллю сталого розвитку, що стосується екологічного використання енергії та змін клімату, а також якості екологічної освіти наш університет займає 5-те місце серед ЗВО України.

Результати цього рейтингу ще раз підтвердили, що Острозька академія забезпечує високий рівень освітніх послуг та виховує екологічну свідомість студентів не лише на національному, але і на світовому рівні. Вони також демонструють внесок трудового та студентського колективу нашого ЗВО у сферу надання якісної освіти, забезпечення гендерної рівності, миру, справедливості, створення гідних умов праці та економічного зростання, а також досягнення інших цілей сталого розвитку.

«Вітаємо весь колектив Острозької академії з нашим спільним високим досягненням, яке вчергове підтверджує курс Острозької академії на забезпечення виконання цілей сталого і збалансованого розвитку університету та максимально енергоефективного використання ресурсів»,

відзначив помічник ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу проф. Едуард Балашов.

Детальніше ознайомитися з рейтингом можна https://greenmetric.ui.ac.id/