В Острозькій академії змагалися молоді оратори

22.09.2021

У Національному університеті “Острозька академія” 22 вересня відбувся VIII щорічний фестиваль ораторського мистецтва. У заході взяли участь 7 доповідачів, тема виступів: “Магістратура pro et contra”. Спікерами зустрічі були студенти й студентки 1 й 2 курсу бакалаврату та студент-магістрант.

Юлія Маслова, викладачка навчальної дисципліни “Риторика” в Острозькій академії, під час виступу повідомила:

“Надзвичайно приємно, що фестиваль ораторського мистецтва вже має таку давню історію. Кафедра документознавства й інформаційної діяльності колись започаткувала цю традицію. Щороку ми долучаємося до краси слова, до вишуканості думки, до аргументації, критики, структури промови. Фестиваль – це не лише можливість представити себе, познайомитися з новими людьми, почути інших, а й чинник інтеграції, який єднає увесь інститут”.

Під час виступів студентів члени журі ставили бали за 4 головними критеріями: “Логос – раціональність і логічність промови, пафос – емоційність , етос – морально-ціннісна складова виступу і топос – відповідність змісту промови її темі. Також всі охочі взяли участь в опитуванні про риторику, отримавши солодкі презенти.

“Ми вивчаємо риторику впродовж семестру й зазвичай наприкінці курсу в нас відбуваються такі фестивалі. Цей захід приурочений залученню 1 курсу й абітурієнтів, часто приїжджають і випускники академії. Загалом дуже сподобалося брати участь, приємно, що я виграла приз глядацьких симпатій!”

ділиться враженнями Марія Іщук, студентка спеціальности “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.

Було визначено трьох переможців: ІІІ місце – Вікторія Давидів , ІІ місце – Анастасія Плюхина , І місце – Дмитро Свердлюк . Приз глядацьких симпатій одержала Марія Іщук. Вітаємо всіх учасників фестивалю ораторського мистецтва й бажаємо вдалих майбутніх виступів!