Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія та співпраця з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини

22 вересня 2021

Національний університет «Острозька академія» ще 13 липня підтримав ініціативу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та підписав Меморандум про співпрацю з Регіональним представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Рівненській області щодо створення Просвітницького центру з метою підвищення рівня обізнаності студентської молоді про права людини й механізми їх захисту.

Острозька академія й надалі співпрацюватиме з Упрановаженим ВРУ з прав людини щодо популяризації правозахисної діяльності Уповноваженого і створення спільного освітнього простору з питань захисту прав і свобод людини і громадянина.

Сторінки в соціальних мережах Уповноваженого ВРУ з прав людини та Секретаріату Уповноваженого, на яких системно висвітлюється діяльність Уповноваженого: