«Візитівка-2021» в Острозькій академії: як це було?

21.10.2021

Щорічний гумористичний конкурс «Візитівка-2021» відбувся в Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 21 жовтня. Цьогоріч формат оновили, бо участь брали не лише першокурсники, але й другокурсники. Кожен мав можливість проявити себе та завдяки командній роботі здобути звання найкращого факультету чи інституту Острозької академії.

За перемогу у «Візитівці» змагалися п’ять команд. Конкурс складався з двох частин: у першій учасники презентували відеоролики, танцювальні й вокальні номери, а також розігрували гумористичні мініатюри, демонструючи свої таланти. Друга частина була присвячена «Імпровізації», під час якої команди мали з гумором відповісти на різні запитання та прокоментувати фото.

Суддями цьогорічного конкурсу були: випускник Острозької академії, адвокат, заступник острозького міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Тарас Хмарук; керівниця інформаційно-туристичного центру Острога, Алла Маслянчук; випускник Острозької академії, керівник управління надання адміністративних послуг Острозької міської ради, Костянтин Кирилюк; випускниця Острозької академії, керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради, координаторка проєкту «Молодіжна столиця України», Ольга Стецюк; начальник управління освіти молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради, Віктор Самчук.

«Я вперше у вас на цьому святі. Радий, що в мене таке гарне знайомство з академією виходить. Хочу сказати, що всі команди молодці. Старалися, готувалися, репетиції проводили. У кожного факультету були свої класні жарти. Усіх відзначаю. Усім дякую. Ви круті! Не зупиняйтеся, розвивайтеся»,

прокоментував Віктор Самчук.

Перше місце цьогоріч посіла команда Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки. Друге місце розділили економічний факультет і Навчально-науковий інститут соціально-гуманітарного менеджменту. Третім став факультет романо-германських мов.

У номінації «Найкраща акторка» перемогла учасниця команди Навчально-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту, Єва Коритна. У номінації «Найкращий актор» — учасник команди факультету романо-германських мов, Михайло Луговий; «Найкращим конферансьє» став учасник команди Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки, Ярослав Боднар.

«Чесно, коли ми були на репетиції, то трохи навіть засмутилися, бо побачили, які інші команди талановиті. Проте вони нас налаштували на позитив. Всі були схвильовані. Наша команда інституту міжнародних відносин та національної безпеки дуже щаслива, що ми перемогли. Це лише початок роботи інституту, і вже здобули перемогу! Це дуже круто!»,

поділилася враженнями учасниця команди Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки, Марія Ящук.

Більше фотографій із події: https://drive.google.com/drive/folders/1i6mUn0CzfWDyVEkYWR81D8ZFQP7yMJbB