Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студентки Острозької академії стали стипендіатками програми «Завтра.UA»

21 червня 2021

Студентки Національного університету «Острозька академія» стали переможницями Всеукраїнського конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Упродовж року вони отримуватимуть щомісячну стипендію розміром 2240 грн, а також матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Згідно програми, головними критеріями відбору були високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

За результатами конкурсу програми «Завтра.UA» 2020/21, стипендіатками стали студентка V курсу факультету міжнародних відносин, фахівчиня відділу міжнародних зв'язків Альона Стригуль та випускниця факультету Міжнародних відносин НаУОА, адміністратор Волинської бізнес-школи НаУОА Вікторія Фурман

«Стати стипендіаткою конкурсу «Завтра.UA» – це престижно та почесно, тому ця перемога є для мене мотивацією розвиватися ще більше та рухатися вперед. Запорукою свого успіху я визначаю підтримку та віру людей, що мене оточують, а також впевненість у власних силах і наполегливість у досягненні цілей. Острозька академія стала для мене майданчиком для пошуку себе, розкриття свого потенціалу та розвитку власних сил. Тому що ОА – це люди, які допомагають, підтримують, навчають та мотивують кидати собі такі виклики, як участь у конкурсі «Завтра.UA». Також особисто хочу висловити щиру вдячність Тетяні Віталіївні Сидорук, моїй науковій керівниці, за підтримку і допомогу в науковій діяльності!»,

поділилася враженнями Альона Стригуль.

«Завтра.UA – це можливість стати частиною цікавої спільноти, що складається з абсолютно різних та непересічних людей, а також додаткова можливість для самореалізації. Перемога в програмі «Завтра.UA» допомогла мені повірити в себе та підтвердити, що всі старання рано чи пізно дають плоди. Запорукою свого успіху я визначаю мотивацію та зацікавленість в процесі. Подати заявку саме у 2020 році, закінчуючи магістратуру, було свідомим вибором. Я була вмотивована стати саме стипендіатом, аби повністю проявити та зарекомендувати себе. Безперечно, Острозька академія відіграла важливу роль у моєму досягненні. Багато корисних навичок та компетенцій я отримала саме тут. І всі, до кого я зверталась за порадою, були завжди готові допомогти. Я щиро вдячна деканессі факультету міжнародних відносин Аллі Євгенівні Атаманенко, за підготовку та віру в мене. Також висловлюю сердечну подяку проректору з науково-педагогічної роботи Дмитру Михайловичу Шевчуку та помічнику ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу Едуарду Михайловичу Балашову за допомогу та мотивацію»,

зазначила Вікторія Фурман.

Усією академічною родиною вітаємо Альону Стригуль та Вікторію Фурман з перемогою, щиро пишаємося та бажаємо подальших життєвих висот!