Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Острозька академія – лідер THE Impact Rankings 2021

26 квітня 2021

21 квітня 2021 року британське видання Times Higher Education уже втретє опублікувало рейтинг, що оцінює вплив університетів на соціальний та економічний розвиток (Impact Rankings 2021). Рейтинг впливу університету демонструє, як сектор вищої освіти у всьому світі працює на досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. У третьому виданні цього рейтингу взяли участь 1115 університетів з 94 країн світу (тоді як у 2020 – 768 університетів з 85 країн). 

Результати цього рейтингу ще раз підтвердили, що Острозька академія забезпечує високий рівень освітніх послуг своїм студентам не лише на рівні України, але і на світовому рівні. Вони також демонструють внесок трудового та студентського колективу нашого ЗВО у сферу надання якісної освіти, забезпечення гендерної рівності, миру, справедливості та сильних інститутів, створення гідних умов праці та економічного зростання, а також досягнення інших ЦСР.

За результатами Impact Rankings 2021, Національний університет «Острозька академія» знову увійшов до групи 401-600. Із 15 українських університетів, що представлені у цьогорічному рейтингу, Острозька академія посіла перше місце, розділивши його з Національним університетом «Львівська політехніка», значно покращивши свою позицію порівняно з попереднім роком.

За рівнем якості освіти (ЦСР 4) Острозька академія зайняла першу сходинку серед українських університетів та увійшла до групи 101-200, що ще раз підтверджує якість освіти у нашій альма матер не тільки на рівні України, але й на світовому рівні.

Зокрема, за ЦСР 16 (Мир, справедливість та сильні інститути) НаУОА увійшов до групи 101-200 світових університетів у загальному рейтингу та посів перше місце, обігнавши решту українських університетів. 

За ЦСР 10 (Скорочення нерівності) та ЦСР 5 (Гендерна рівність) Острозька академія також очолює список українських університетів, увійшовши до групи 301-400 світових університетів. 

За ЦСР 11 (Сталий розвиток міст та спільнот) НаУОА посів другу сходинку серед українських університетів та увійшов до групи 301-400 університетів усього світу. 

За Ціллю сталого розвитку, що стосується гідної праці та економічного зростання (ЦСР 8) наш університет займає 4-те місце серед ЗВО України, увійшовши також до групи 401-600

«Це визнання є свідченням важливої ролі, яку можуть відігравати університети у підвищенні рівня освіти та посиленні впливу як на місцевому, так і на глобальному рівні»,

зазначив помічник ректора з міжнародного співробітництва та фандрайзингу Едуард Балашов.

Вітаємо весь колектив Острозької академії з новим досягненням! 

Детальніше ознайомитися з рейтингом можна за посиланням


Довідково. Директор даних і аналітики Times Higher Education Дункан Росс зазначає, що у 2021 році методологія цього рейтингу майже не зазнала змін, проте все ж було спрощено формулювання запитань, щоб поліпшити узгодженість між різними показниками метрик. Impact Rankings 2021 так само велику увагу надає науковим дослідженням щодо питань досягнення Цілей сталого розвитку та оцінює роботу ЗВО на шляху надання якісної освіти, забезпечення здоров’я і благополуччя, гендерної рівності, створення гідних умов праці та економічного зростання, впровадження інновацій, а також досягнення інших ЦСР.