Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет
Вступ

Усю корисну інформацію про вступ до Національного університету «Острозька академія» абітурієнти можуть знайти у цьому розділі.

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Викладач Острозької академії переміг у конкурсі монографій молодих учених

21.04.2021

Доцент кафедри історії ім. проф. М. П. Ковальського Національного університету «Острозька академія», доктор історичних наук Андрій Смирнов став переможцем першого конкурсного відбору монографій молодих учених, організованого Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Його наукова праця «Між хрестом, свастикою і червоною зіркою: українське православ’я в роки Другої світової війни», що пройшла фахову експертизу, визнана найкращою за спеціальністю «Історія та археологія».

«У грудні минулого року я захистив докторську дисертацію з історичних наук, яка стала основою рукопису монографії про інституційний розвиток Православної Церкви в Україні періоду Другої світової війни. За результатами проведеного конкурсу, до кінця 2021 року вона буде надрукована Видавничим домом “Гельветика” і презентована широку загалу»,

зазначив Андрій Смирнов.

Бажаємо Андрію Івановичу подальших успіхів, творчого натхнення в реалізації наукових задумів, нових досягнень та здійснення професійних планів!