20.12.2021

Академічна конференція трудового колективу НаУОА відбудеться 23 грудня 2021 р., 10 год., новий корпус, ауд. №206, а також на онлайн-платформі Google Meet.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І. Звіт ректора НаУОА за 2021 рік щодо виконання умов контракту з Міністерством із зазначенням цільових показників діяльності закладу, виконання положень статуту навчального закладу, показників ефективності використання державного майна, показників ефективності підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру та докторантуру, видання підручників, посібників, науково-методичної літератури та дотримання законодавства у сфері діяльності навчального закладу

Доповідають ректор НаУОА, проф. Пасічник І.Д., проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шевчук Д.М., проректор з навчально-виховної роботи, проф. Каламаж Р.В., декани, директори навчально-наукових Інститутів.

ІІ. Щорічна звітна конференція з питань якості освіти в НаУОА. Затвердження цілей на 2022 рік. Доповідає Шулик Ю.В., помічник ректора з якості освіти і стратегічного розвитку.

ІІІ. Затвердження нової редакції Стратегії розвитку НаУОА до 2026 року – Шулик Ю.В., помічник ректора з якості освіти і стратегічного розвитку.