Зустріч із представниками Володимирецького ліцею «Колегіум» в Острозькій академії

20.10.2021

Делегація Володимирецького ліцею «Колегіум» відвідала Національний університет «Острозька академія» 20 жовтня. Мета візиту - обговорення питань співпраці й обмін досвідом між закладами.

Після привітальної зустрічі директорка Музею історії Острозької академії Анастасія Хеленюк провела представникам ліцею екскурсію головним й новим навчальними корпусами НаУОА. Потім відбулася зустріч делегації з науково-педагогічними працівниками академії.

Із вступним словом виступив директор Навчального-наукового інституту соціально-гуманітарного менеджменту Максим Карповець. Він розповів делегації про Інститут, характер його роботи й про співпрацю з іншими колегами.

«Вас цікавлять гуманітарні, поведінкові, соціальні науки. Ми маємо кафедри, де працюють наші фахівці, кандидати й доктори наук із відповідної тематики. У нас також є практики. Весь цей блок не просто про знання, а й про свідомість, усвідомлення себе як українців, як нації. Наша університетська місія - давати якісні знання й готувати студентів до свідомого українського життя, тобто формувати патріотів»,

сказав Максим Карповець.

Після цього до представників Володимирецького ліцею «Колегіум» звернувся декан економічного факультету Олександр Новоселецький.

«Ми зараз маємо чотири топові спеціальності: комп’ютерні науки, кібернетики, фінансисти й обліковці. Також використовуємо систему “Мудл”, де розміщується вся інформація для навчання. Студент із будь-якої точки може зайти і все скласти, показати свій рівень знань, чогось навчитися. У нас є бібліотечні ресурси й різна джерельна база. Ми хочемо бути нестандартними. Уміння використовувати те, що вимагає сьогодні, робить нас сильними»,

зазначив Олександр Новоселецький.

Після зустрічі відбулася презентація НаУОА і його наукового потенціалу, а наприкінці – неформальне спілкування науково-педагогічних працівників НаУОА з учасниками делегації.

Педагогічний колектив Володимирецького ліцею «Колегіум» дякує організаторам зустрічі, зокрема Новоселецькому Олександру Миколайовичу, за знайомство й можливість обміну досвідом із викладачами Національного університету «Острозька академія». За словами представників ліцею, їх приємно вразила проведена екскурсія й цікава історія закладу, а також плідна робота з науковими керівниками майбутніх проєктів і творчих робіт. Вони щиро бажають творчому колективу академії розвитку, процвітання й розширення кордонів співпраці з Володимирецьким ліцеєм «Колегіум».