Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Студент-політолог переміг у конкурсі стажування в аналітичних центрах

20 квітня 2021

Про конкурс стажування студентства в аналітичних центрах України, за сприяння Міжнародного фонду "Відродження", я дізнався завдяки повідомленню від доцента нашої кафедри Віталія Миколайовича Лебедюка. В час коли тривала реєстраційна форма, я завершував інше своє стажування на факт-чекінговому проєкті Vox Check, тому і вирішив скористатися хорошою можливістю продовжити розвивати професійні навички. 

Даний конкурс мене привабив з декількох причин. Тут були представлені більше ніж два десятки різних аналітичних центрів України. Крім того, під час стажування є можливість підготувати свій аналітичний документ, що вийде під авторством стажера. І більше того, є нагода поєднати свої наукові інтереси разом зі стажуванням в аналітичному центрі під керівництвом кваліфікованих аналітиків і тим самим значно покращити власне наукове есе. Для мене було важливим, що я можу корегувати свій графік, тим самим можна поєднувати стажування із навчанням в університеті. І приємним бонусом було те, що впродовж терміну стажування є щомісячна стипендія.

Даний конкурс буде хорошою можливістю для тих студентів-магістрів котрі хочуть розвивати свої навички в контексті власної спеціальності. І воліють використати свій завершальний етап навчання з максимальною користю. Зрештою, судячи з успіхів колег з нашого університету, що брали участь в конкурсі раніше, багатьом це здорово допомогло з працевлаштуванням.

У всеукраїнському конкурсі взяло участь 258 студентів, з яких переможцями було визначено 28! Євген Синчук буде проходити стажування в Texty.org.ua.

Детальніше про конкурс: http://www.ttdiinterns.org.ua/