В Острозькій академії презентували проєкт «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів»

19.10.2021

У Національному університеті «Острозька академія» 19 жовтня відбувся круглий стіл, у рамках якого презентували проєкт «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів» й підписали договір про співпрацю із КЗ «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради.

Запрошеними гостями були радник-уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін, перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, радник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Кальмук й директорка КЗ «Ветеранський простір» Ольга Яковлєва. Крім цього, у круглому столі взяли участь представники міста, зокрема заступник міського голови Олександр Харчук й викладачі, лякі брали участь у розробці сертифікатної програми «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів».

«Острозька академія готова до того, щоб долучитися до проєктів підтримки людей, які служать на Сході України чи служили там під час російсько-української війни. Наш університет відкритий до різного роду освітніх проєктів, які можуть служити для України, бо ми маємо настанову готувати еліту української нації й підтримувати людей, які бажають навчатися й отримувати гарні знання»,

зазначив координатор проєкту «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів», професор, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Острозька академія» Дмитро Шевчук.

Під час круглого столу обговорили перспективи співпраці Острозької академії й КЗ «Ветеранський простір», можливість підтримки ветеранів, освітні можливості для них і механізми підвищення стресостійкості громад.

«Серед нас тут хлопці, які стали учасниками бойових дій. Повернувшись багато з нас зіштовхнулися з тим, що далі робити коли ти вже вийшов із зони бойових дій і як далі жити. Зараз наше головне завдання створити механізм, який зможе допомогти цим людям відновитися. Дуже чудово, що долучаються такі, як ви, хто може розробити це науковими методами, розповісти. Чудовий проєкт «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів», долучивши туди тих ветеранів, які знайшли мабуть цей шлях відновлення й реабілітації самі. Я впевнений, що більшість із них якийсь шлях поновить цими методиками, а найголовніше, що ми врятуємо людські життя»,

розповів радник-уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко.

Сертифікатну програму «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів» Острозька академія й КЗ «Ветеранський простір» підготували для осіб, які працюють з ветеранами: волонтерів, соціальних працівників, представників самоврядування й державних адміністрацій.

До слова, за результатами навчання на програмі «Соціальне менеджерство в середовищі ветеранів» учасники зможуть отримати сертифікати, що засвідчують проходження ними курсу й отримання відповідних компетентностей.