Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Для студентів Острозької академії криміналісти провели семінар-тренінг

19 березня 2021

У рамках співпраці начальник відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Рівненській області Сніжана Гамера та старший спеціаліст-криміналіст Рівненського районного управління поліції Василь Левченко провели семінар-тренінг для студентів четвертого курсу НаУОА, які навчаються за спеціальністю «Національна безпека». 

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Національного університету «Острозька академія» Сергій Гонгало запросив криміналістів, щоб вони з власного досвіду розповіли студентам про специфіку огляду місця події за фактом крадіжки з проникненням. Семінар-тренінг відбувся на базі криміналістичного полігону, створеного спеціально для проведення практичних занять. 

Досвідчені криміналісти-наставники підготували імітоване місце вчинення злочину, детально розповіли про порядок, основні стадії проведення огляду місця події, а також продемонстрували різні види замків із різними типами запираючих пристроїв.

Крім того, кожен студент мав можливість освоїти методи отримання та фіксації дактилоскопічної інформації за допомогою нанесення спеціального порошку магнітним пензлем на поверхню та перенесення на спеціальні матеріали. Також криміналісти ознайомили студентів із обладнанням, яке використовують у своїй роботі, його можливостями та розповіли про основні характеристики.

Нагадаємо, що працівники відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління не вперше проводять подібні навчання в Острозькій академії, допомагаючи студентами освоїти не тільки теорію, а й здобути практичні навички та «спробувати» себе в професії поліцейського.