Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

До уваги здобувачів освіти НаУОА

19 березня 2021

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я, рекомендацій ДУ "Рівненський ОЛЦ МОЗ України" від 17.03.2021 р. у зв'язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації та наказу ректора "Про організацію освітнього процесу в Національному університеті "Острозька академія", з 22 березня 2021 року навчання відбуватиметься у дистанційній формі з використанням онлайн-технологій до покращення епідеміологічної ситуації.

 

  • Наказ №26 від 19 березня 2021 року про організацію освітнього процесу в Національному університеті «Острозька академія» з 22 березня 2021 року
  •