20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

19.02.2021

20 лютого українці відзначають пам’ятну дату — День Героїв Небесної Сотні. Ми завжди повинні пам’ятати про патріотизм і мужність наших співвітчизників, які під час Революції гідності, віддали своє життя, захищаючи демократичні цінності, наші права і свободи, національні інтереси України на шляху до європейського майбуття.

Сім років тому в ці зимові дні відбувся небачений сплеск героїзму й бажання людей захистити свій дім, демократію, покращити своє життя. Ті, хто загинув на Майдані, були представниками різних країн, різного соціального статусу й вікових категорій, але їх повʼязувало те, що вони були небайдужими, сміливими, відчайдушними.

Гідність і свобода – цінності, за які українці боролися протягом усіх віків і готові відстоювати тепер.

Памʼять про Героїв Небесної сотні та їхній подвиг завжди житиме в наших серцях і в нашій історії.

20 лютого 2021 року запрошуємо усіх охочих долучитися до онлайн-трансляції Панахиди за загиблими Героями Небесної Сотні на ютуб-каналі Храму Преподобного Федора Острозького за посиланням: