Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Онлайн засідання консорціуму проєкту WARN – Академічна протидія гібридним загрозам

17 березня 2021

Представники відділу міжнародних зв’язків та факультету політико-інформаційного менеджменту НУОА взяли участь у черговому засіданні представників університетів-учасників консорціуму проєкту Erasmus Capacity Building in Higher Education «WARN - Академічна протидія гібридним загрозам» (610133-EPP-1-2019-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP). Це засідання відбулося 17 березня 2021 року у формі онлайн-зустрічі. Учасники вкотре обговорили перебіг виконання проєкту WARN, який реалізовується в Україні, Фінляндії, Португалії, Франції та Естонії. 

Сторони засідання проаналізували результати виконання підготовчого етапу проєкту, особливості діяльності мережі WARN Network, а також зміст та розклад тренінгів, що відбуватимуться навесні та влітку 2021 року. 

Також студенти НУОА у рамках проєкту WARN отримали унікальну можливість долучитися до прослуховування онлайн-курсу лекцій експрезидента Естонії Тоомаса Гендріка Ільвеса на тему “Security, Democracy and the Digital World” англійською мовою, який він представить в Університеті Тарту. «Це чудовий шанс для студентів почути пряму мову президента, який у своїй практичній діяльності протидіяв гібридним загрозам цілої країни. Студентам НУОА обов’язково слід використати цю можливість і приєднатися до онлайн-лекцій експрезидента Естонії п. Ільвеса», – стверджує помічник ректора з міжнародного співробітництва і фандрайзингу Едуард Балашов.

Нагадуємо, що консорціум отримає міжнародну технічну допомогу у вигляді гранту від програми ЄС Еразмус+ на виконання цього проєкту. Основними завданнями НУОА у проєкті є створення нових і оновлення існуючих освітніх програм з політології та національної безпеки, розробка нових курсів із тематики проєкту та впровадження їх у навчальний процес, підвищення кваліфікації викладачів, створення новітньої навчальної лабораторії та центру передового досвіду вивчення і протидії гібридним загрозам, розробка і впровадження нових методик досліджень проблемних питань, пов’язаних з тематикою проєкту.